Прямокутник має сторони 5 см і 10 см.Знайдіть сторону квадрата , периметр якого удвічі більший за

периметр даного прямокутника. Допоможіть будь ласка, треба обов‘язково написати умову

Ответы на вопрос

Отвечает Пожиганова Алёнка.

Відповідь:

15 см- сторона квадрата.

Розв'язання:

1)Р прямокутника = (5+10)*2=30(см)

2)Р квадрата= 30*2=60(см)

3)60/4=15(см)- сторона квадрата.

Умова:

а прямокутника=5 см

в прямокутника= 10 см

Р прямокутника =?

Р квадрата =?

а квадрата=?