За альбом заплатили 54грн.за олівці у 6разів менше.а за фарби заплатили стільки. Скільки за альбом

і олівці разом Яка вартість усієї покупки?

Ответы на вопрос

Отвечает Колле Ира.

Ответ:

Решение :

1)54+54:6=54+9=63(грн)-фарби

2)54+9+63=126(грн)