Швидкість автомобіля 80 км / год. Яку відстань проЇде автомобіль за 45 хв?​


Ответы на вопрос

Отвечает Иванченко Женя.

Ответ:

60 км.

Пошаговое объяснение:

s = v • t

45 мин = 45/60 ч = 3/4 ч, тогда

80 • 3/4 = (20•3)/1 = 60 (км).