Будь ласка допоможіть виконати приклад Спростити вираз 28х + 26х - 14х - 25 і знайти його

значення, якщо х=25

Ответы на вопрос

Отвечает Черноморд Ника.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

28х + 26х - 14х - 25= 40х-25=40*25-25= 1000-25=975

Отвечает Потрясаева Дарья.
:........................