Знайди площу поверхні прямокутного паралелепіпеда, виміри якого дорівнюють 3см 4см 6см


Ответы на вопрос

Отвечает Колесник Вика.

Ответ:108 см2

S = 2(a·b + a·h + b·h) = 2(3·4 + 3·6 + 4·6) = 108