Даю 15 баллов срочно помогите пожалуйста 2. Знайдіть кути трикутника, якщо зовнішні кути

трикутника відноситься, як 4:2:3.​

Ответы на вопрос

Отвечает Байбосунов Самат.

Ответ:

Знайдемо коефіцієнт пропорційності  k .

В трикутнику сума всіх кутів 180°, тоді  

2k+4k+3k=180°

9k=180°

k=20°

∠1=4*20=80°

∠2=2*20=40°

∠3= 3*20=60°

Відповідь: 80°, 40°, 60°

Пошаговое объяснение: