У печерi розбiйникiв Алi-Баба знайшов 480 кг золота i срiбла . Золото становило 45 % скарбу .

Скiльки кiлограмiв срiбла знайшов Алi-Баба ?

Ответы на вопрос

Отвечает Намазбаев Бекасыл.

1) 480 х 45 : 100 = 216 кг золота

2) 480 - 216 = 264 кг серебра.

Отвечает Папирина Арина.

 45%=0,45

1)480*0,45=216(кг)-знайшли золота.

2)480-216= 264(кг)-срiбла знайшов Алi-Баба.