У літку відпоч. на базі 800 дітей: у червні 250 д. а у липні на 125 д. більше ніж у червні. Скільки

дітей відп. на базі в серпні?

Ответы на вопрос

Отвечает Ясінська Таня.

1)250+125=375(д) відпочивало в липні
2) 375+250=625(д) відпочивало в липні та червні разом
3)800-625=175(д)
Відповідь: 175 дітей відпочивало в серпні