Мама нарвала42кг малини. Третю частину всієї малини вона відкоала на варення , а решту розкоала у

корзинки. Скільки корзинок використала мама

Ответы на вопрос

Отвечает Скоробогатый Деня.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1) 42 * 1/3 = 42/3 = 14 (кг) - на варенье

2) 42 - 14 = 28 (кг) - в корзины

Отвечает Пожиганова Алёнка.

Відповідь:

2 корзинки

Покрокове пояснення:

1) 42·1:3=14кг малини відколола мама на варення

2) (42-14):2=14кг малини в одній корзинці.