Срочно швидкісний потяг за 2 рейса проїхав 2250 км.На перший рейс він витратив 4 години, а на

другий 5 год. Яку відстань подолав потяг за кожний рейс​

Ответы на вопрос

Отвечает Костюкевич Милана.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

4+5= 9 год проїхав всю відстань

2250 : 9 = 250 км/ год швидкість потягу

250 * 4 = 1000 км відстань подолав за перший рейс

250 * 5= 1250 км  відстань подолав за другий рейс