В першому кошику 27 груш, а в другому 15. З другого кошика взяли 6 груш. На скільки більше груш

стало в першому кошику, ніж у другому?

Ответы на вопрос

Отвечает Емангулов Степа.

1)15-6=9 груш залишилось у другому кошику
2)27-9=18 груш на стільки у першому стало більше ніж у другому
=====================================================
 

Отвечает Гук Даша.

1) 15-6=9- груш взяли
2) 27-9=18(г)
Ответ на 18 груш бiльше стало в першому кошику, нiж у другому.