У під'їзді 9 трикімнатних квартир і стільки ж чотирикімнатниз.скільки всього кімнат у цих квартирах?


Ответы на вопрос

Отвечает Казанков Артём.

Ответ:

63

Пошаговое объяснение:

3*9=27

4*9=36

36+27=63