СРОЧНО!!! НА ПЕРШІЙ ПОЛИЧЦІ В 3-ЧІ БІЛЬШЕ КНИГ НІЖ НА 2. ПІСЛЯ ТОГО ЯК З 2ПОЛИЦІ ПЕРЕСТАВИЛИ

2НИГИ НА 1,НА 2ЇХ СТАЛО НА 4РАЗИ МЕНШЕ НІЖ НА 1. ПО СКІЛЬКИ БУЛО НА КОЖНІЙ ПОЛИЧЦІ СПОЧАТКУ?

Ответы на вопрос

Отвечает Сидорова Настя.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

x - начальное количество книг на 2-й полке.

3x+2=4(x-2)

3x+2=4x-8

4x-3x=2+8

x=10 книг было изначально на 2-й полке.

3·10=30 книг было изначально на 1-й полке.