З одного пункту одночасно у протилежних напрямках виїхали два велосипеда ,швидкість одного з них

14,4 км/год,а швидкість іншого на 0,3км/год менше.Через скільки годин відстань між велосипедами буде 22,8,СРОЧНР​

Ответы на вопрос

Отвечает Гуменюк Вероника.

Ответ:

через 0,8 ч

Пошаговое объяснение:

22,8÷(14,4+14,4-0,3)=22,8÷28,5=228/285=4/5=0,8 ч