683. Двома автомобілями пер шим автомобілем перевезли 20 т, а другимрету. Скількирейсів зробив

кожен автомобіль, якщо їхня вантажність о-накова, а загальна кількість рейсів 122Папка набрала 900 сторінок за 6 тижні​

Ответы на вопрос

Отвечает Великсаров Денис.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

перший спосіб

60:12=5(т)- вантажність одного автомобіля

20:5=4(р)- зробив перший автомобіль

60-20=40(т)-перевіз другий автомобіль

40:5=8(р)- зробив другий автомобіль

Відповідь: перший автомобіль зробив 4 рейси, а другий 8.

другий спосіб

60:12=5(т)- вантажність одного автомобіля

20:5=4(р)- зробив перший автомобіль

12-4=8(р)-зробив другий автомобіль

Відповідь: перший автомобіль зробта 4 рейси, а другий 8.