Розв'язати задачу за допомогою рівнянь. Одна сторона прямокутника більша за другу на 10 см. Знайти

ці сторони, якщо периметр прямокутника 120 см. ДАЮ 100 БАЛОВ СРОЧНО

Ответы на вопрос

Отвечает Дегтярёв Роман.

Пошаговое объяснение:

х- одна сторона

х+10

оскільки в прямокутника протилежні сторони рівні виходить

х+х+х+10+х+10=120

4х+20=120

4х=100

х=25-перша сторона

35- друга

Отвечает Орынбасарова Жулдыз.

х- одна сторона

х+10

оскільки в прямокутника протилежні сторони рівні виходить

х+х+х+10+х+10=120

4х+20=120

4х=100

х=25-перша сторона

35- друга.