Який корінь рівняння 11y-6=-5y+10 це два різних рівняння -5y+11y=10+6​


Ответы на вопрос

Отвечает Федоров Никита.

Ответ:

11y - 6 =  - 5y + 10 \\ 11y + 5y = 10 + 6 \\ 16y = 16 \\ y = 1 \\  - 5y + 11y = 10 + 6 \\ 6y = 16 \\ y =  \frac{16}{6}  =  \frac{8}{3}