Знайдіть число, якщо12% цього числа дорівнюють 4,8 ?​


Ответы на вопрос

Отвечает Морченко Алёна.

Ответ:

4,8-12%. х=4,8*100/12=40. Ответ: х=40.2

Пошаговое объяснение:

Отвечает Аленина Ангелина.

4,8:12*100=40

Oтвет : 40 .