У першому кошику яблук було в двічі більше ніж у другому.Після того як з другого кошика переклали в

перший три яблука, у першому кошику яблук стало в тричі більше,ніж у другому.Скільки яблук було в кожному кошику спочатку?

Ответы на вопрос

Отвечает Свинтицкий Станислав.

Відповідь:24; 12

Покрокове пояснення:

Було:

Х яблук в другому кошику

2х яблук в першому кошику

Стало:

(х -3) яблук в другому кошику

(2х+3) яблук в першому кошику

За умовою:

2х+3=3(х-3)

2х+3=3х-9

2х-3х= -9 - 3

- х = -12

х = 12 яблук було в другому кошику

2х = 2*12=24 яблука було в першому кошику.