помогите решить .У першому ящику 7 2/3 кг абрикос , у другому 6 1/4 кг ,а в третьому у 1 1/5 раза

більше ніж у другому . на скільки кілограмів абрикос менше в другому ящику , ніж у третьому?

Ответы на вопрос

Отвечает Кочетков Егор.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

6 1/4 * 1 1/5=25/4 * 6/5= 150/20= 7 1/2 кг в третьем ящике абрикос

7 1/2 - 6 1/4= 1 1/4 = 1,25 кг на стільки кілограмів абрикос менше в другому ящику , ніж у третьому