116. Даринка їхала на велосипеді 18 хв зі швидкістю 195 м/хв, подолавши на 270 м менше, ніж

Любчик за той самий час. З якою швидкістю їхав Любчик?

Ответы на вопрос

Отвечает Мамыкин Иван.

Відповідь:180

Покрокове пояснення:

1)195×18=3510(м)-Відстань що проїхала Даринка

2)3510-270=3240(м)-Відстань проїхав Любчик

3)3240:18=180(м/хв)-швидкість Любчика