Об'єм кулі дорівнює 288п см3. Знайти діаметр кулі.


Ответы на вопрос

Отвечает Стурова Лера.

Відповідь:

Покрокове пояснення:

V кулі= 4/3πR³

288π=4/3πR³

R³=V:4/3

R=∛ 288:4/3

R=∛216=6(cм)