У правильній чотирокутик вписаного кола, знайдіть його площу якщо площа четирокутника 25 см^2


Ответы на вопрос

Отвечает Перекрест Игорь.

Ответ:   ≈20см² .

Пошаговое объяснение: Прав. 4-кутник - це квадрат , тому його

площа  S = a² = 25 ;    a = √25 = 5 (см) ;

r = a/2 = 5 : 2 =2,5 (см)

Площа вписаного в квадрат круга  S = π r²= π* (2,5)² = 6,25π ≈19,625 ≈

≈ 20 (см² ) .