Потрібно плитами покрити доріжку шириною 3 м та довжиною 84 м прямокутні плити для покриття мають

розміри 100 см на 60 см скільки знадобиться таких плит ​

Ответы на вопрос

Отвечает Рудько Денис.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

3*84=252 м

1*0,6=0,6

252/0,6=420 плит