Автомобіль рухався 3 год зі швидкістю 71,2км/год і 2год зі швидкістю 68,4км/год.Знайдіть серпдню

швидкість руху автомобіля.Будь ласка рішіть буду дуже вдячна всім

Ответы на вопрос

Отвечает Ярополов Тёма.

Пошаговое объяснение:

Всього автомобіль проїхав 71,2*3+68,4*2=213,6+136,8=350,4 км

Всього часу 3+2=5 год

Середня швидкість 350,4/5=70,08 км/год