За перший день тракторна бригада зорала 30% площі всього поля, за другий 75% остачі, а за третій

- решту 42 га. Знайдіть площу поля.​

Ответы на вопрос

Отвечает Волкова Мария.

Ответ:   240 га .

Площадь поля = х га .

в 1 день вспахали 0,3х га ,  

во 2 день -  (х-0,3х)*0,75 = 0,7х*0,75 = 0,525х га,  

в 3 день -  х-(0,3х+0,525х)=0,175х га .

0,175х=42

х=240