Перше число менше за друге на 4. Якщо перше число помножити на 9, а друге -- на 6 то отримаємо

однакові результати.

Ответы на вопрос

Отвечает Шулика Полина.

Ответ:

Перше число = 8, друге - 12.

Пошаговое объяснение:

Нехай друге число = х, тоді перше - (х - 4).

За умовою:

(х - 4) * 9 = 6х

9х - 36 = 6х

9х - 6х = 36

3х = 36

х = 36 : 3

х = 12

Отже друге число = 12, тоді друге = 12 - 4 = 8.