Сторони трикутника відносяться як 3: 4: 5, а його периметр дорівнює 24 см. Знайди найбільшу сторону

трикутника. ​

Ответы на вопрос

Отвечает Левицький Святослав.

Ответ:

24:(3+4+5)=2

2*3=6

2*4=8

2*5=10

первая сторона 6 вторая 8 третья 10