у ящику знаходяться 18 чорних кульок, що становить 6/11 кількості кульок. Скільки всього кульок у

ящику​

Ответы на вопрос

Отвечает Володько Денис.

Ответ:

33

Пошаговое объяснение:

18:6*11=33

Отвечает Септарова Алие.

Ответ:

18:6/11=18*11/6=33 шариков всего

Пошаговое объяснение: