Сума двох чисел дорівнює 2,25. Одне з них в 4 рази більше, ніж інше. Знайдіть ці числа.


Ответы на вопрос

Отвечает Седой Макс.

Ответ:

0,45

1,8

Пошаговое объяснение:

х+4х=2,25

5х=2,25

х=2,25:5

х=0,45

таким чином 1 число 0,25, а 2 число( х*4)= 0,45*4=1,8