Обчисліть об'єм прямокутного паралелепіпеда, виміри якого дорівнюють 5м, 6м і 10м​


Ответы на вопрос

Отвечает DELETED.

Пошаговое объяснение:

Формула нахождение объема :

V = a * b * c → V = 10 * 6 * 5 = 300м³