Допоможіть . У першому ящику в 5 разів більше ніж удругому якщо з першого взяти 25кг а удругий

покласти ще 15кг то в обох ящиках буде порівну скільки кілограм яблук було в кожному ящику спочатку ​

Ответы на вопрос

Отвечает Хвиюзова Арина.

Ответ:

5х-25=х+15

4х=40

х=10 кг во втором ящике

50кг в первом ящике

проверка

50-25=10+15

25=25

Пошаговое объяснение: