Спростіть вираз 0,5(1,6x-6,4y)-2,4(1,5x+y) і обчисліть його якщо x=3,y=-4,5


Ответы на вопрос

Отвечает Истомина Анастасия.

Ответ:

16.8

Пошаговое объяснение:

= 0.8х -3.2у - 3.6х -2.4у = -2.8х - 5.6у

Поставляем значения х=3, у =-4.5

-2.8 * 3 - 5.6* (-4.5) = -8.4 +25,2 = 16.8