Середнє арифметичне троьх чисел дорівнює 5,7.Друге число більше від першого на 0,4 ,а третє менше

від першого на 1,3. Знайдіть ці числа. ​

Ответы на вопрос

Отвечает Зайцев Ярослав.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Х - 1 число

х+0.4 - 2 число

х-1.3 - 3 число

(х+х+0.4+х-1.3):3=5.7

3х-0.9=5.7*3

3х-0.9=17.1

3х=17.1+0.9

3х=18

х=18:3

х=6 - 1 число

6+0.4=6.4 - 2 число

6-1.3=4.7 - 3 число

(6+6.4+4.7):3=5.7