Один літак за 2 години пролетів 840 км. Шивдкість другого літака на 50 км/год більша. НА скільки

більше кілометрів пролетів другий літак за 6 годин, ніж перший, за 2 годинни?

Ответы на вопрос

Отвечает Пронин Александр.

Ответ:

на 1980 км

Пошаговое объяснение:

1) 840:2=420( км/ год)- швидкість 1 літака

2) 420+50=470( км/ год)-швидкість 2 літака

3) 470*6=2820 (км)- пролетів 2 літак

4) 2820-840=1980( км)