4+x/28=1/4 допоможіть​


Ответы на вопрос

Отвечает Крапивинцев Сергей.

Відповідь:

x=-105

Покрокове пояснення:

4+x/28=1/4 обидві частини рівняння множимо на 4

16+х/7=1

ч/х=-15

х=-105

перевірка:

4+(-105/28)=(112-105)/28=7/28=1/4