Вартість 6 столових ложок 36грн, а 8 чайних ложок - 24 грн. У скільки разів столова ложка дорожча,

ніж чайна?

Ответы на вопрос

Отвечает Бурыкина Катя.

Відповідь:

в 2 рази столова ложка дорожча, ніж чайна.

Рішення та пояснення:

1) 36÷6=6 грн. — ціна однієї столової ложки;

2) 24÷8=3 грн. — ціна однієї чайної ложки;

3) 6÷3=2р — в скільки разів столова ложка дорожча, ніж чайна.

Отвечает Иванов Максим.

Ответ:

В 2 рази

Пошаговое объяснение:

Якщо 6 столових ложок коштують 36грн, то 1 столова ложка коштує 36/6 = 6 грн. Так як 8 чайних ложок коштують 24 грн, то 1 чайна ложка коштує 24/8 = 3 грн.

6/3 = 2

Значить столова ложка в 2 рази дорожча за чайну.