катер витратив на шлях між пристанями А та В за течією річки 4 години, а на шлях з пристані А до

пристані В шість годин. знайдіть власну швидкість катера, якщо швидкість течії дорівнює 2 км год​

Ответы на вопрос

Отвечает Конюхова Ольга.

Відповідь: 10 км/год

Покрокове пояснення: фото


Отвечает Меграбян Самвел.

Нехай власна швидкість катера х км/год, тоді його швидкість за течією х+2 км/год, проти течії х-2 км/год. Маємо рівняння:

4(х+2)=6(х-2)

4х+8=6х-12

2х=20

х=10

Відповідь: 10 км/год.