У трикутнику ABC AB=CB. Бісектриса кута B перетинає сторону ACУ трикутнику ABC AB=CB. Бісектриса

кута B перетинає сторону AC в точці D. Знайдіть довжину відрізка AD, якщо AC = 8 см.

Ответы на вопрос

Отвечает Лумпер Давид.

Ответ:

трикутник АБС рівнобедрений(AB=CB)то бісектриса кута B є меридіаном і ділить АС на 2, то АС=8см, то АD=AC÷2=8÷2=4(см)