2. (26) Вінні-Пух знайшов бджолине дупло і в ньому 20 кг меду. Спочатку Віні-Пух переніс до себе за

5 3/7 кг, потім - 6 2/7 кг меду, залишок меду Віні- Пух одразу з'ів. Скільки кілограмів меду одразу з'їв Віні-Пух?​

Ответы на вопрос

Отвечает Рогина Виктория.

Ответ:

1) 5 и 3/7 + 6 и 2/7 = 38/7 + 44/7 = 82/7 кг меда он перенес за два дня

2) 20 - 82/7 = 140/7 - 82/7 = 58/7 = 8 целых 2/7 кг меда он съел сразу

Отвечает Никитин Костя.

Ответ:

омжгагшэсжряр др др

Пошаговое объяснение:

рщвщнснс