No1. Пліт за 4 год проплив 12 км. Знайдіть власну швидкість човна, що пливе назустріч плоту зі

швидкістю 14,5 км/год . No2. Троє нерозлучних друзів Вінні-Пух, Кролик і П’ятачок вирішили дізнатись свою масу. Але шкала ваг до 20 кг була пошкоджена, і покази по ній прочитати неможливо. Тому Вінні- Пух зважився спочатку з Кроликом: вийшло 22,9 кг; потім – з П’ятачком, вийшло 23,8 кг, а потім вони зважились всі разом, і вийшло 26,7 кг. Яка маса Вінні-Пуха? Яка маса Кролика? Яка маса П'ятачка? ОЧЕНЬ СРОЧНО ПОМОГИТЕЕЕЕ

Ответы на вопрос

Отвечает Захарова Софья.

№ 1.

1) 12 : 4 = 3 км/ч - скорость плота, равная скорости течения реки;

2) 14,5 + 3 = 17,5 км/ч - собственная скорость лодки.

Ответ: 17,5 км/ч.

№ 2.

В + К = 22,9 кг

В + П = 23,8 кг

В + К + П = 26,7 кг

- - - - - - - - - - - - - - -

1) 26,7 - 22,9 = 3,8 кг - масса Пятачка;

2) 26,7 - 23,8 = 2,9 кг - масса Кролика;

3) 22,9 - 2,9 = 20 кг - масса Винни Пуха

или так: 23,8 - 3,8 = 20 кг - масса Винни Пуха

или так: 26,7 - (3,8 + 2,9) = 26,7 - 6,7 = 20 кг - масса Винни Пуха

Ответ: Кролик - 2,9 кг; Пятачок - 3,8 кг; Винни Пух - 20 кг.