Обчисліть площу ромба діагональ 6см і 38​


Ответы на вопрос

Отвечает Чёрный Сула.

Відповідь:

114 см²

Покрокове пояснення:

маємо дві діагоналі, площа ромба 1/2 добутку діагоналей, тобто S=1/2l1*l2=6*38/2=114