Довжина річки Збруч дорівнює 247км,а довжина річки Скла на 118 км більша.Чому дорівнює довжині

річки Скла ​

Ответы на вопрос

Отвечает Шапов Павел.
247+118=365(км)
Відповідь: 365 км
Отвечает Барабанов Максим.
Довжина річки Скла буде дорівнювати 365км, тому що якшо Скла на 118ким більша за Збруч , то Скла буде дорівнювати (247+118=365)км