Вкладник поклав до банку 800 грн пiд 12%яка сума буде у нього через Рiк ? ​


Ответы на вопрос

Отвечает Железнов Егор.

Відповідь:

896 грн

Покрокове пояснення:

1) 800:100*12=96 (грн) нарахована сума % за рік;

2) 800+96=896 (грн) буде у вкладника через рік.

Отвечает Bondarenko Aleksandra.

Ответ:

896

96+ за год

ну вроде так