Знайти за формулою для знаходження периметра прямокутник периметр P,якщо а=7см а b=4 см​


Ответы на вопрос

Отвечает Гаврилова Софья.

Ответ:

Р = 22

Пошаговое объяснение:

Р = 2(а+b)

P = 2(7+4) = 14+8 = 22