З двох міст одночасно назустріч один одному виїхали велосипедист і легковик . Швидкість

велосипедиста 11 км/год, а легковика 77 км/год. Знайдіть відстань між містами, якщо вони зустрілися через 4 години.

Ответы на вопрос

Отвечает Мирная Анастасия.

Ответ: 352км

Пошаговое объяснение:

1) Находим скорость сближения автомобилиста и велосипедиста:

V=V1+V2=11+77=88км/час

2) Находим расстояние между населенными пунктами:

S=V*t=88*4=352км