За 1 год пекар готує 2 кг піци. Скільки кілограмів піци готує 2 пекарі за 3 години, працюючи з

однаковою продуктивністю

Ответы на вопрос

Отвечает Янченко Кирилл.

Ответ:

12 кг за 3 години 2 пекарі

Отвечает Коштаков Кирилл.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1 год пекар ----------2 кг піци

3год пекар------------х кг піци

х=(2*3)/1=6кг піци готує 1 пекар за 3 години

2*6=12кг піци готують 2 пекарі за 3 години