Ұзындығы 510м ұзындығы 750м көпірден 1мин 10с өтті. Бірнеше сағаттан соң пойыз сол жылдамдықпен

тоннельден 1,5 минутта өтті. Тоннельдің ұзындығы неше метр? А) 900м В) 1110м С) 1200мD) 850м​

Ответы на вопрос

Отвечает Лукашова Ира.

Ответ:

Жауабы: В

Пошаговое объяснение:

1мин10с=60+10=70с

(510+750):70=18м/с

1,5мин=1,5×60=90с

(18×90)-510=1110м