Задача. У хорі співає 30 дівчаток, а хлопців, у 5 раз менше. Скільки дітей співає у хорі?​


Ответы на вопрос

Отвечает Филонова Мария.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

30 : 5 = 6 хлопців співає у хорі

30 +6 = 36  дітей співає у хорі

Отвечает Орлов Паша.
1) 30:5=6 (хлоп.) - співає у хорі.
2) 30+6=36 (діт.) - загалом.
Відповідь: 36 дітей співає у хорі.