Намалюй квадрат, що містить 36 клітинок. афарбуй жовтим кольором 1/2 усіх клітинок, а зеленим - 1/4

усіх клітинок. Скільки клітинок залишилися не зафарбованими?

Ответы на вопрос

Отвечает Гловацька София.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

36 * 1/2 = 18 клітинок жовтого коліру

36 * 1/4 = 9 клітинок зеленого коліру

36 - 18- 9 =9  не зафарбовані клітинки